Hem / Produkt / Tillbehör / Andra ekonomiska mordlösa maskiner / KPQ-CAC21 trådlös luftkompressor
STOR
KPQ-CAC21 trådlös luftkompressor
Kit inkluderar:
3M högflexluftslang
5 Munstyckesadapteruppsättning
Battery & Charger (säljs separat på vissa marknader)
kontakta
Beskrivning
Parameter
Kontakta oss
KPQ-CAC21 trådlös luftkompressor revolutionerar mobil luftkraft med industriell prestanda i ett kompakt, trådlöst paket. Detta 21V -system är utformat för entreprenörer, biltekniker och arbetsplatser och levererar verklig professionell luftförsörjning vart ditt arbete tar dig.
Tekniska specifikationer:
Kraft: 21V litiumjon (3.0AH/4.0AH-alternativ)
Maxtryck: 150 psi (10,3 bar)
Luftleverans: 30L/min (1,06 CFM)
Bullernivå: <85dB (tyst drift)
Tankkapacitet: 2L (integrerad)
Professionella funktioner:
✓ Oljefri pump-Underhållsfri drift med 2000 timmars livslängd
✓ Digital tryckkontroll - ± 1 psi noggrannhet med auto -shutoff
✓ Dual Power Mode - Standard (30l/min) och Turbo (40l/min boost)
✓ Runtime hela dagen - upp till 45 minuter kontinuerligt vid 90psi (4,0Ah batteri)
Prestationsfördelar:
• 50% snabbare inflation än konkurrerande trådlösa enheter