Den kompakta och lätta strukturen för KPQ20V-20 28mm högmomentet elektriska trådlösa borstlösa roterande hammare minskar kraftigt operatörens trötthet under långvarig användning och förbättrar arbetseffektiviteten.
Enheten har en multifunktionell justeringsfunktion och kan flexibelt anpassa sig till olika konstruktionsuppgifter som borrning och rivning. Oavsett om det står inför hårda material som betong och murverk, eller utför fina operationer, är KPQ20V-20: s 28mm borrkapacitet utmärkt, vilket säkerställer effektiviteten och stabiliteten i konstruktionens framsteg. Dess kraftfulla kraftsystem och exakta kontrollteknologi gör det möjligt för användare att enkelt behärska olika operationer och förbättra flexibiliteten och noggrannheten i konstruktionen.
Batterispänning 20V
Batterikapacitet 3.0/4.0/6.0/8.0AH
Borrkapacitet 20 mm